Judo is een ideale sport om zelfs zeer jonge kindjes motorisch te ontwikkelen, waarbij ze hun energie kwijt kunnen en leren omgaan met discipline. Mijn zoontje startte met 2 jaar bij Jindo en heeft er tot onze verhuizing een half jaar later met veel plezier aan judo gedaan. Natuurlijk is het voor de kleintjes spannend maar Thijs deelt de les zodanig in dat er veel spelelementen inzitten. Zoals kruipen als een slang, springen, vangspel met hoepels etc. Zo is het een leuke afwisseling tussen motorische ontwikkeling in spelelement en judooefening. Ook mag je als ouder meedoen of naast de mat zitten als het in het eerste instantie nog te spannend is. I
Judo 2-4 jaar
Tussen de leeftijd 2 en 4 jaar komen de meeste kinderen in aanraking met sport. Om kinderen een sterke basis te geven en plezier te krijgen in sporten, heeft JINDO een aangepast lesprogramma ontwikkeld voor deze leeftijdsgroep.
Gedurende de les van 45 minuten maken de kinderen kennis met judo. De methodieken zijn aangepast op de fantasierijke belevingswereld van het kind. Zo ben je de ene keer Mogli uit jungle book en de andere keer een houthakker die de meeste gekke avonturen beleefd. De technieken die de kinderen voor het eerst leren zijn in 100 stukjes gehakt met elk een eigen verhaal. Zo blijft elke les uniek en een feest voor het kind.